В українські ВНЗ кримчан мають приймати "автоматом" - Тягнибок

Читать на русском

Голова Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок вважає, що Міністерство освіти України та керівництво українських ВНЗ має надати можливість мешканцям Криму здобувати вищу освіту без результатів ЗНО. 

Про це він заявив під час Погоджувальної ради голів фракцій у парламенті, передає «Слово і Діло».

На думку політика, незважаючи на напружену ситуацію в Криму, його мешканці мають відчувати турботу й опіку української держави.

«Незважаючи на окупацію Кримського півострова Росією, проведення так званого референдуму в Криму й бажання очільників Кремля приєднати автономію до Російської Федерації, ми наголошуємо: Крим був, є і залишається українською територією. Нині влада має зробити все, що в наших силах, аби кримці відчули опіку й турботу про них. Саме тому пропоную звернутися до вищих навчальних закладів в Україні з пропозицією прийняти цього року на навчання мешканців Криму, які хочуть здобувати вищу освіту у ВНЗ материкової України, без результатів зовнішнього незалежного оцінювання», – наголосив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що раніше Тягнибок пропонував послабити податковий тиск у Криму. Зокрема він заявив, що  необхідно «запровадити пільговий податковий режим для курортно-рекреаційної економічної діяльності» на південному та західному узбережжях півострова.

В системі «Слово і Діло» близько 70% обіцянок лідера ВО «Свобода» чекають на виконання. Тут ви можете ознайомитися з їхнім повним переліком.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: