Самооборону Майдану вирішили збільшити вдвічі в найкоротші строки

Читать на русском

Комендант Майдану, народний депутат Андрій Парубій заявив, що самооборона Майдану буде розширюватися по всій державі як всеукраїнська структура, а кількість її членів зросте приблизно в два рази.

«Ми бачимо наше завдання, щоб лави самооборонців виросли з сьогоднішніх 10-15 тисяч до 30-40 тисяч у найкоротші терміни», - цитує виступ Парубія на прес-конференції у Будинку профспілок прес-служба партії «Батьківщина».

З його слів, для перетворення самооборони на всеукраїнську систему «сотники» Майдану виїжджають у регіони з метою налагодження координації з місцевими осередками.

«Ми ухвалили положення про те, що самооборона є понадпартійним громадським рухом, який координує свої дії зі Штабом національного спротиву тут у Києві, який займається захистом суверенітету і державної цілісності України та який відстоює європейський вибір України», - резюмував Парубій.

Нагадаємо, 13 січня 2014 року народний депутат Андрій Парубій запевнив, що Євромайдан у Києві зуміє зупинити будь-який сценарій зовнішнього впливу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: