Чому Порошенко вибирає генерала Кіхтенка?

Читать на русском

Донецький регіон завжди був у владі і залежний від правління Партії регіонів, що зараз природно не станеться, тому однозначно, що новим губернатором області буде людина з близького оточення Порошенка.

Таку думку в ексклюзивному коментарі «Слову і Ділу» висловив політичний експерт, головний редактор «Газети по - Донецки» Євгеній Ясинов, відповідаючи на запитання про можливих кандидатів на пост губернатора Донецької області.

По словах Ясинова, дійсно дуже хороші шанси у генерала Кіхтенко.

«Це фігура приблизно того ж калібру, що і Геннадій Моськаль лише з перевагою, оскільки для Порошенка ваговимим є той факт, що Кіхтеноко був начальником штабу Внутрішніх військ.

Тієї ж думки і голова Союзу громадських і політичних організацій «Народний Рух Донбасу» Геннадій Хоменок, який говорить про те, що на даному етапі регіон розірваний на частини, тому йому потрібний сильний управлінець.

Читайте також: Слідом за Верігіної, з посадою губернатора попрощається Тарута

«Вважаю, що часи старої донецької еліти — закінчилися. Не думаю, що Петро Порошенко розглядатиме на цей пост Близнюка або кандидатуру Логвіненко», - говорить Хоменок.

Нагадаємо, що чинний голова Донецької ОДА Сергій Тарута керує областю з 2 березня 2014 року.Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: