НАТО повинно прийняти Україну в прискореному режимі

Читать на русском

Олексій Кошель, український політолог, вважає, що НАТО повинно зробити виняток і прийняти Україну в прискоренному режимі.

Таку думку Кошель висловив «Слову і Ділу», коментуючи доручення Порошенко до Кабміну відмовитися від позаблокового статусу.

«НАТО - єдина система колективної безпеки, яка може гарантувати Україні захист. Це доручення Президента - продуманий, дипломатичний крок, який узгоджений із Заходом. Можу припустити, що цей крок розрахований швидше за все, навіть для майбутнього парламенту», - стверджує політолог.

На його думку, це доручення Президента можна ще розцінювати як спосіб побачити реакцію Росії. «В цьому є ризик, тому що реакція може бути навіть до масштабної війни», - сказав він.

«Не можна бути різкими по відношенню до Росії, оскільки гарантій того, що процес з НАТО все-таки прискориться - на жаль, не має», - підсумував Кошель.

Читайте також: Порошенко попросив у США зброї і статусу союзника поза НАТО

Нагадаємо, що за заявами Сергія Соболєва, Україна тільки через три-чотири роки отримає членство в НАТО.Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...