Зеленський присвоїв звання Героя України паралімпійцю Крипаку

Президент Володимир Зеленський присвоїв паралімпійцю Максиму Крипаку звання Героя України.

Про це повідомила прес-служба ОПУ у п'ятницю, 17 вересня.

Сьогодні Зеленський зустрівся з українськими паралімпійцями і відзначив їхні досягнення.

«Особливо на Іграх у Токіо засяяла зірка Максима Крипака, і наш український плавець здобув сім нагород. Це великий результат. Покращив рекорд, який тримався 11 років і був визнаний кращим спортсменом XVI Паралімпійських ігор. Максим - десятикратний паралімпійський чемпіон...Ми прикуті до екранів, коли пливеш саме ти, тому що ти наш герой. І з сьогоднішнього дня - Герой України», - заявив Зеленський.

Після цього президент зачитав указ про присвоєння Кріпаку звання Героя України.

Кріпак в свою чергу попросив президента допомогти відкрити центр для плавців такий, який був у Євпаторії.

Нагадаємо, у Токіо 5 вересня завершилися Паралімпійські Ігри-2020. Українська збірна завоювала 98 медалей і посіла шосте місце в медальному заліку і п'яте за кількістю нагород.

А український паралімпієць, харків'янин Максим Крипак став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади-2020 - він виграв відразу сім медалей, з них п'ять золоті. Також Кріпак встановив кілька рекордів.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps