Розтрата зерна Держрезерву: двом підозрюваним продовжили обов'язки

Вищий антикорупційний суд продовжив до 11 квітня строк дії запобіжного заходу працівникам філії «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України у Сумській області, яких НАБУ і САП підозрюють у завданні збитків.

Такі рішення 10 лютого ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт. 9 грудня НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. майстра зміни елеватора філії «Хлібна база», а 16 грудня – в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії цього ж підприємства.

Пізніше ВАКС відпустив в.о. майстра зміни елеватора філії «Хлібна база» під особисте зобов'язання, а в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії цього ж підприємства – під домашній арешт. У зв'язку з наближенням дати завершення дії запобіжного заходу прокурор САП просив продовжити строк на два місяці. Вивчивши клопотання, суддя продовжила дію обов'язків в.о. майстра зміни елеватора, а саме: прибувати за першим викликом; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з будь-якими особами щодо обставин, викладених у підозрі.

Також суддя продовжила нічний домашній арешт в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії філії «Хлібна база» та його обов'язки: прибувати за першим викликом; не відлучатись за межі Харківської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з будь-якими особами щодо обставин, викладених у підозрі та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Водночас 18-19 листопада детективи НАБУ вжили невідкладні слідчі заходи, і запобігли незаконному вивезенню зерна з держпідприємства. Натепер вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО