Байден назвав ім'я кандидата на посаду очільника ЦРУ

Президент США Джо Байден висунув на затвердження в Сенат на посаду директора Центрального розвідувального управління кандидатуру Вільяма Бернса.

Про це повідомила пресслужба Білого дому.

Відомо, що за президента Барака Обами Бернс очолював делегацію США на переговорах міжнародних посередників з Іраном щодо іранської ядерної проблеми, а в 2005-2008 роках був послом США в Росії.

У разі затвердження сенатом Бернс стане першим кар'єрним дипломатом на посаді директора ЦРУ.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Байден розглядає на посаду директора Центрального розвідувального управління кандидатуру колишнього заступника голови ЦРУ Девіда Коена, який розслідував втручання Росії у вибори в США і розробляв антиросійські санкції.

Ще одним ймовірним кандидатом на посаду голови ЦРУ називали Майкла Морелла, який також був ексзаступником голови ЦРУ за президентства Обами і виконувачем обов'язків голови управління.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО