Офіційний курс долара нижче 28 гривень уперше з середини січня

Станом на ранок 3 лютого Нацбанк встановив офіційний курс на рівні 27,99 за долар. Курс знизився на 6 копійок порівняно з попереднім банківським днем.

Офіційний курс гривні на 4 лютого був встановлений на такому рівні:

  • 27,995 грн за 1 долар;
  • 33,6374 грн за 1 євро.

Таким чином, офіційний курс долара знижується четвертий день поспіль і опустився нижче за 28 гривень вперше з 14 січня 2021 року.

Нагадаємо, «Слово і діло» вирішило розібратись, як українці сплачували за комунальні послуги протягом минулого року, скільки і за що заборгували та у яких областях найсумлінніші платники.

Також наші аналітики вивчили, скільки коштують COVID-вакцини різних виробників. Як відомо, вже у цьому місяці повинна початися вакцинація і в Україні.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО