ЗСУ посилили боєготовність на кримському напрямку

Командування ЗСУ продовжує підвищувати бойові можливості частин на кордоні з Кримом, зокрема були посилені всі види розвідки.

Про це повідомив командувач операції Об'єднаних сил Сергій Наєв, передає РБК-Україна.

«Ми чітко розуміємо всі сценарії розвитку ситуації на цьому напрямку і адекватно оцінюємо можливості Збройних сил РФ щодо нарощування військової сили за короткий час», - сказав він.

За словами Наєва, у командування ЗСУ України немає даних про підготовку військового наступу Росії з півдня. Однак посилені всі види розвідки, від якої щодня надходить інформація.

Крім того, українські правоохоронці відпрацювали спільні дії, а бойова служба переведена в посилений режим.

Раніше повідомлялося, що Україна не буде просити компенсаційні виплати за анексію Криму, оскільки це тільки зашкодить стратегії, на якій наполягає Україна - про незаконну окупацію півострова.

Нагадаємо, в червні ЄС продовжив санкції проти Росії за анексію Криму.

Також повідомлялося, що окупанти Криму почали перекачувати воду з Іванківського водозабору.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО