«Укрзалізниця» змінила маршрути низки потягів через атаку рф на Київщину

Читати російською
Фото Укрзалізниця

Через пошкодження залізничної інфраструктури внаслідок нічної російської атаки по Києву та області «Укрзалізниця» 20 серпня змінила маршрути низки приміських і регіональних поїздів.

Про це повідомили в УЗ.

Зміненим маршрутом сьогодні курсують приміські поїзди №6903 і №6905 сполученням Ніжин – Бобрик замість Ніжин – Київ, а також №6902 і №6906 Бобрик – Ніжин замість Київ – Ніжин.

Водночас регіональний поїзд №893 Конотоп – Київ, який спочатку планували скоротити до станції Бобрик, після уточнення «Укрзалізниці» прямуватиме за повним маршрутом до станції Київ-Пасажирський.

Крім того, регіональний поїзд №886/885 Чернігів – Київ-Волинський сьогодні вирушатиме з Чернігова замість Славутича.

Через пошкодження інфраструктури цього дня також скасовано рейси приміських поїздів №6909 і №6911 Ніжин – Київ-Волинський, а також №6910 Київ-Волинський – Ніжин.

Пасажирів закликали стежити за оновленнями, під час повітряної тривоги не чекати поїзди на платформах і негайно прямувати до укриттів або безпечних місць.

Нагадаємо, у Києві внаслідок масованої нічної російської атаки загинули четверо людей, ще 23 постраждали. Влучання, руйнування та масштабні пожежі зафіксували у Святошинському, Солом’янському та Дарницькому районах.

Під ударом цієї ночі також була Київщина – у Броварському районі загинув чоловік, ще двоє людей поранені.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: