У Харківській області в середу, 18 березня, на невідомому предметі підірвалися двоє цивільних, які намагалися евакуюватися.
Про це заявив керівник ОВА Олег Синєгубов в ефірі телемарафону.
Інцидент стався на Куп'янському напрямку. Постраждалі вже доставлені до лікарні: чоловік перебуває у вкрай важкому стані, а жінка – у стані середньої тяжкості.
Синєгубов також розповів, що окупанти активізували атаки на прифронтові регіони. Зокрема, місцева влада зафіксувала збільшення кількості ударів по підрозділах ДСНС.
«Також під вогнем опиняються медики, особливо на Куп'янському напрямку. Спільно з військовими працюємо над тим, щоб максимально убезпечити наших рятувальників, медиків та евакуаційні екіпажі», – заявив чиновник.
Нагадаємо, напередодні російські війська атакували дронами бригаду енергетиків у Дніпропетровській області під час виконання робіт поблизу прифронтового населеного пункту.
Також повідомлялося, що окупанти вдарили по цивільній залізничній інфраструктурі в Чернігівській області, є постраждалі.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»