Кількість постраждалих внаслідок російського авіаційного удару по місту Слов'янськ на Донеччині збільшилася до 14 осіб.
Про це повідомила пресслужба Нацполіції.
Там розповіли, що внаслідок атаки було зруйновано приватні будинки, а також станцію техобслуговування, котельню та нежитлові приміщення.
«Кількість постраждалих і масштаби пошкоджень уточнюються», – додали у Нацполіції.
Доповнено:
У Донецькій обласній прокуратурі уточнили, що кількість постраждалих збільшилась до 16 осіб.
Нагадаємо, удар по Слов'янську був завданий вранці 10 лютого. Внаслідок авіаудару загинули 11-річна дівчинка та її мати, повідомлялося про сімох поранених.
Варто також зазначити, що в ніч на 10 лютого російські війська вдарили безпілотниками по місту Вільнянськ на Запоріжжі. Внаслідок атак постраждали четверо осіб, серед них – однорічна дитина.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»