У ніч на 29 січня росіяни атакували приватний сектор у Запорізькому районі. Внаслідок обстрілу загинули три людини.
Про це повідомив керівник ОВА Іван Федоров.
За інформацією від ОВА, влучання ворожих безпілотників зафіксували в приватному секторі міста Вільнянськ, що в Запорізькому районі. Троє людей загинули, ще одну людину поранено.
«На жаль, загинули дві жінки та чоловік, ще один чоловік дістав поранень. Йому надається вся необхідна медична допомога», – зазначив Федоров.
На місці влучань по приватному сектору спалахнули пожежі.
Нагадаємо, минулого тижня росіяни також били по Вільнянську дронами, але тоді обійшлося без постраждалих.
А напередодні керівник ОВА Іван Федоров відповів, чи може рф обстрілювати Запоріжжя артилерією та яке озброєння здатне дістати до міста.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»