Скільки росіян перебуває у Куп'янську: у ЗСУ озвучили оновлені дані

Читать на русском
Фото: AP

Станом на 29 грудня у Куп'янську Харківської області перебувають близько 100 військових армії рф. Кількість окупантів у місті зменшується з кожним днем.

Про це заявив представник 10-го армійського корпусу ЗСУ Євген Артелемейчук в ефірі телеканалу Ми-Україна.

Як змінювалася кількість знищених російських окупантів за роки вторгненняРекордними за час повномасштабної війни російські втрати були у січні 2025 року, потім почали зменшуватися. Однак у листопаді-грудні знову почали зростати. Детальніше – на інфографіці.

За його словами, російські солдати, які перебувають у місті, майже повністю відрізані від постачання.

«Навіть якщо воно є, то це постачання по повітряному шляху – часто це нам навіть допомагає, тому що за рахунок цих скидів ми можемо орієнтуватися, в якому підвалі вони ховаються. Деякі чинять опір, знищуються в ході зачисток, але багато здаються в полон», – сказав Артелемейчук.

Він також прогнозує, що чим більше кільце навколо російського угруповання буде звужуватися, тим більше окупантів здаватиметься в полон.

Нагадаємо, 22 грудня у ЗСУ повідомляли, що у Куп'янську перебувають до 200 російських військових.

А раніше головком ЗСУ Олександр Сирський заявив, що завдяки активним операціям українські війська відкинули основні сили окупантів від Куп'янська та взяли під контроль майже 90% території міста.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: