Під Львовом невідомий дрон вдарив по житловому будинку

Читать на русском
Фото ілюстративне DW

Вранці 11 грудня під Львовом у селі Сокільники невідомий дрон влучив по приватному будинку. Повітряну тривогу у регіоні не оголошували.

Про це повідомила поліція Львівщини.

«Повідомлення про вибух у приватному будинку у селі Сокільники надійшло до поліції близько 04:00 години. Ніхто не постраждав. Пошкоджено дах, фасад та кілька житлових приміщень будинку», – йдеться у повідомленні.

Водночас у поліції не уточнили, який саме це був дрон. Офіційних повідомлень про загрозу БпЛА в регіоні також не надходило. Правоохоронці з'ясовують деталі.

Нагадаємо, у ніч на 11 грудня російські війська вдарили безпілотниками по об'єктах енергетичної інфраструктури на Одещині. Внаслідок атаки спалахнули пожежі.

Також окупаційна армія росії в середу, 10 грудня, завдала серії ударів по Нікопольському району Дніпропетровської області. Внаслідок атак постраждали двоє людей.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: