«Київстар» став першою компанією з України, акції якої з'явилися на біржі в США

Читать на русском
Фото: getty image

«Київстар» став першою українською компанією, що вийшла на одну з найбільших фондових бірж США – Nasdaq.

Про це йдеться на сайті компанiї.

Як зазначається, з 15 серпня акції «Київстар» торгуються під тікером KYIV, а основним акціонером залишається міжнародна телекомунікаційна група VEON із 89,6% акцій Kyivstar Group Ltd.

«Вихід на публічний ринок – це визначна подія не лише для компанії, але й для всієї української бізнес-спільноти. Лістинг на Nasdaq підкреслює силу та стійкість українського бізнесу та надсилає потужний сигнал міжнародним інвесторам про ефективність і інноваційність наших компаній», – зазначив президент Київстару Олександр Комаров.

Нагадаємо, напередоднi в Україні протестували технологію Starlink Direct to Cell, що передбачає зв’язок напряму через супутник без антен і додаткового обладнання, через 4G та SIM-карти. Це дозволить українцям бути на зв'язку навіть у важкодоступних місцях.

Також як вiдомо, нещодавно Зеленський підписав закон для пришвидшення розвитку мобільного зв'язку в Україні.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: