Заступнику міністра агрополітики знову продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд вчергове підтримав частково прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
Тарас Висоцькийфото: UCABevent

Вищий антикорупційний суд продовжив до 5 жовтня строк дії обов'язків, покладених на заступника міністра аграрної політики Тараса Висоцького. Його підозрюють у зловживаннях на 62,5 млн грн.

Таке рішення 5 вересня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, суд застосував до Висоцького запобіжний захід у вигляді 4,99 млн грн застави з обов'язками, а саме: прибувати на першу вимогу; не відлучатись за межі України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти. Пізніше йому зменшили заставу, але перелік обов'язків залишили без змін. Прокурор САП просив їх продовжити.

«Продовжити підозрюваному (Висоцькому – ред.) строк дії обов'язків, покладених на нього у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу у виді застави, на місяць, тобто до 5 жовтня 2024 року, але в межах строку досудового розслідування», – йдеться в рішенні.

Також суд продовжив до 12 жовтня строк дії обов'язків, покладених на колишнього заступника міністра економіки Олександра Грибана. Він зобов'язаний: прибувати на першу вимогу; не відлучатись за межі території України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти.

Наразі Грибан обіймає посаду начальника управління енергетичної генерації та впровадження стандартів ESG ПАТ «Укрнафта».

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру першому заступнику міністра агрополітики Тарасу Висоцькому і ексзаступнику міністра економіки Олександру Грибану. Висоцького підозрюють у причетності до зловживань на двох закупівлях макаронів у вигляді гуманітарної допомоги, які завдали 62,5 млн грн збитків. Грибану інкримінують лише один епізод – на 33,7 млн грн збитків.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: