Апеляція залишила під заочним арештом фігуранта справи Чернівецької митниці

Читать на русском
Апеляційна інстанція не побачила підстав для скасування заочного запобіжного заходу, обраного одному з підозрюваних.
фото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під заочним триманням під вартою Андрія Ремарчука, якого НАБУ і САП підозрюють у кримінальному провадженні про зловживання під час розмитнення товарів на Чернівецькій митниці.

Таке рішення 8 липня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заочно заарештував Ремарчука. Його захисник подав апеляційну скаргу.

«Апеляційну скаргу захисника підозрюваного (Ремарчука – ред.) на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28 травня 2024 року залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28 травня 2024 року залишити без змін», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру 11 особам у створенні злочинної організації на Чернівецькій митниці. За версією слідства, підозрювані організували незаконне ввезення через митний пост «Вадул-Сірет» товарів з Туреччини (одяг, взуття, аксесуари), оформлюючи транспорт з ними як порожній або маскуючи їх іншими товарами зі значно меншою митною вартістю.

За останньою схемою, службові особи митного поста на підставі підроблених документів забезпечували позачерговий пропуск вантажівок без проведення митного огляду. Надалі транспорт їхав до складів підприємців, де високоліквідні товари вивантажували та реалізовували, а завантажені замість них товари прикриття доставляли на митний пост «Чернівці» для завершення оформлення та сплати занижених платежів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: