Антикорупційний суд продовжив слідство у справі керівника Маріупольського порту

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про продовження строку слідства у справі ексочільника морського порту.
фото: parlament.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 1 листопада строк розслідування справи за підозрою виконувача обов'язків директора державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» Ігоря Барського у розтраті 13,92 млн грн.

Таке рішення 28 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, 1 травня Офіс генерального прокурора і Державне бюро розслідувань повідомили про підозру Барському. 1 липня спливав строк слідства і детектив НАБУ попросив продовжити розслідування ще на 4 місяці, оскільки наразі не є можливим його завершення.

«Клопотання старшого детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні задовольнити. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою (Барського – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК, до шести місяців (до 1 листопада – ред.)», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, Офіс генерального прокурора передав до НАБУ справу директора Маріупольського порту. Як встановило слідство, у лютому 2022 року між Маріупольським портом та приватною фірмою укладено договір на додаткові роботи з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів. Попри вторгнення росії та масовані обстріли Маріуполя директор порту вирішив сплатити підрядній організації фактично не відпрацьовані за договором кошти. На думку слідчих, посадовець надав вказівки підлеглим працівникам готувати фіктивні документи. При цьому їх оформлювали «задніми числами» - вже після закінчення строків дії договору.

У період з жовтня по грудень 2022 року на підставі підписаних керівником порту актів нібито виконаних робіт підрядник незаконно отримав від держпідприємства понад 13,92 млн грн.

Раніше до НАБУ передали справу про заволодіння коштами Нацради телебачення.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: