До НАБУ передали справу керівника Маріупольського порту

Читать на русском
До антикорупційних органів правопорядку передали кримінальне провадження стосовно очільника морського порту.
Ігор Барськийфото: cfts.org.ua

До Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури передали справу за підозрою виконувача обов'язків директора державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» Ігоря Барського у розтраті 11,6 млн грн.

Про це йдеться в рішенні Вищого антикорупційного суду від 1 липня, повідомляє «Слово і діло».

У межах цієї справи прокурор САП звернувся до суду з проханням продовжити строк відсторонення Барського від посади ще на два місяці.

«Клопотання прокурора САП про відсторонення від посади – задовольнити. Продовжити строк дії відсторонення підозрюваного (Ігоря Барського – ред.) від посади в.о. директора державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» строком на 2 місяці, тобто до 1 вересня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Як встановило слідство, у лютому 2022 року між Маріупольським портом та приватною фірмою укладено договір на додаткові роботи з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів. Попри вторгнення росії та масовані обстріли Маріуполя директор порту вирішив сплатити підрядній організації фактично не відпрацьовані за договором кошти. На думку слідчих, посадовець надав вказівки підлеглим працівникам готувати фіктивні документи. При цьому їх оформлювали «задніми числами» - вже після закінчення строків дії договору.

У період з жовтня по грудень 2022 року на підставі підписаних керівником порту актів нібито виконаних робіт підрядник незаконно отримав від держпідприємства понад 11,6 млн грн.

Нагадаємо, до НАБУ передали справу про заволодіння коштами Нацради телебачення. Також до Національного бюро передали справу філії Держрезерву на Тернопільщині.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: