У Португалії озвучили розмір допомоги для України на цей та наступний рік

Читать на русском
Допомога Україні від Португалії досягне у 2024 році 220 млн євро. Таку ж суму країна гоова виділити і в 2025 році.
фото Lusa

У 2024 році Португалія виділить Україні загальну допомогу на 220 млн євро, і таку ж суму планує передбачити для України і у 2025 році.

Про це повідомив прем'єр-міністр Португалії Луїс Монтенегро, пише JN.

Україна підписала двосторонню безпекову угоду з ПортугалієюУкраїна та Португалія підписали двосторонню безпекову угоду. Також Португалія надасть Україні 126 мільйонів євро військової допомоги цього року.

«Тільки цього року, за нашими оцінками, ми зможемо досягти обсягу підтримки у розмірі понад 220 мільйонів євро, який буде повторено наступного року, і все це в рамках остаточного врегулювання, яке буде встановлене на цьому саміті (НАТО - ред.)», – заявив Монтенегро.

Прем'єр додав, що Португалія має намір досягти 2% бюджетних видатків на оборону, і це має бути зроблено у 2029 році – ще роком раніше, ніж прогнозувалося.

«Ця міжнародна коаліція також розглядає можливість великого фінансового внеску у військову, гуманітарну, політичну та економічну підтримку України», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Португалія виділила 100 млн євро на закупівлю снарядів для України. Також повідомлялося, що Португалія продовжила тимчасовий захист українців до кінця року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: