Суд продовжив обов'язки підозрюваному у справі підкупу Кубракова

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу підозрюваному.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 25 серпня строк дії обов'язків, покладених на представника фінансової компанії «Сістемінвест» Олега Татаренка. НАБУ і САП підозрюють його у допомозі забудовнику Сергію Копистирі у підкупі колишнього віцепрем'єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова.

Таке рішення 25 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, Апеляційна палата ВАКС взяла під варту Татаренка з альтернативою 20 млн грн застави. Ці кошти надійшли на рахунок ВАКС і він вийшов зі слідчого ізолятора. На підозрюваного поклали наступні обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з Києва без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання та роботи; здати на зберігання закордонні паспорти; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками, а також носити електронний браслет. Прокурор САП просив продовжити дію обов'язків.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Татаренка – ред.), у кримінальному провадженні – задовольнити. Продовжити підозрюваному строк дії обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 25 серпня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за даними слідства, протягом серпня-листопада 2023 року Копистира у змові з директором державного підприємства «Укркомунобслуговування» Аллою Сушон на користь власної компанії ТОВ «Сітігазсервіс» висловив пропозицію надати неправомірну вигоду Кубракову. Неправомірна вигода має становити 2% від площі житлового комплексу, який у майбутньому буде збудовано на землі у Подільському районі Києва за адресою вулиця Тираспольська, 43. Тобто орієнтовний розмір неправомірної вигоди у вигляді нерухомості має становити від 4200 до 4900 квадратних метрів.

Цю нерухомість пропонували за те, щоб Кубраков не вносив зміни та не розривав договори від 9 грудня 2022 року, укладені між ДП «Укркомунобслуговування» (входить до сфери управління Мінрозвитку) та ТОВ «Сітігазсервіс». 5 жовтня Копистиря через посередника передав уточнені дані щодо передачі неправомірної вигоди – площа нерухомості має становити 5257,37 кв. м. У жовтні-листопаді Копистиря надав частину неправомірної вигоди Кубракову – оформив 15 квартир на довірену особу Антона Гетьмана за адресою вул. Академіка Заболотного, 148, загальною площею 785 кв. м. У листопаді на Гетьмана зареєстрували одну із 15 квартир по вул. Академіка Заболотного, 148в корпус 3 загальною площею 39,81 кв. м.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: