ЗМІ підрахували, скільки російських військових загинуло на війні в Україні

Читать на русском
Згідно з приблизними даними ЗМІ, окупаційні війська втратили від 462 тисяч до 728 тисяч осіб.
ІлюстративнеФото: AP

У війні проти України ліквідовано від 462 000 до 728 000 російських військових. Розрахунки базуються на витоку документів з Міністерства оборони США.

Про це повідомляє газета The Economist.

Воїни-зенітники збили у Донецькій області російський Су-25На Покровському напрямку у Донецькій області українські військові збили російський літак Су-25, який обстрілював позиції підрозділів Сил оборони.

Видання опублікувало чотири графіки.

Перший описує оцінки з офіційних і неофіційних джерел за певний час. Останні дані, опубліковані 5 липня двома незалежними російськими ЗМІ, свідчать про те, що кількість загиблих у Росії перевищила 100 000, при цьому станом на 21 червня їх буде 106 000-140 000. Значна частина їхнього аналізу базується на записах про спадщину та некрологах у соціальних мережах та інших джерелах. Однак з 6 лютого отримані ними дані ґрунтуються на тенденціях, оскільки їхній доступ до офіційних записів було порушено, пише Economist.

Загалом ці дані узгоджуються з іншими джерелами: офіційні особи у Франції нещодавно назвали загальну кількість у 150 000 до травня, а BBC Russia підраховує, що до початку червня загинуло щонайменше 113 000 росіян.

Згідно з приблизними даними, окупаційні війська втратили від 462 тисяч до 728 тисяч осіб, які до середини червня 2024 року були ліквідовані (вбитими й пораненими).

The Economist зазначає, що кількість відмінусованих окупантів перевищує кількість росіян, які готувалися до повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році.

Середній вік росіян, смертей яких в Україні виявилося найбільше, становить 35-39 років.

Зазначається, що з 2022 року окупантів цієї категорії було ліквідовано до 27 тисяч

Нагадаємо, що росія у війні проти України за 6 липня втратила ще 1150 військових і 40 артилерійських систем.

За даними Forbes, росія втратила у битві за Часів Яр у 99 тисяч військових. Проте у ЗСУ вважають цю цифру завищеною.

Також у Міноборони підрахували втрати окупантів на фронті за тиждень.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: