Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила вирок, яким до 8 років позбавлення волі засудили колишнього виконувача обов'язків керівника, ексголовного інженера «Миколаївоблтеплоенерго» Віталія Бородіна у розтраті коштів.
Про це повідомляє прес-служба АП ВАКС, не вказуючи прізвище фігуранта, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться про Бородіна.
Як відомо, антикорупційний суд визнав Бородіна винуватим і призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Його адвокат подав скаргу на цей вирок.
«Апеляційна палата завершила розгляд апеляційної скарги захисника на вирок ВАКС від 22.12.2023, яким колишньому головному інженеру «Миколаївоблтеплоенерго» призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки та конфіскацією майна. За результатами розгляду колегія суддів залишила апеляційну скаргу захисника без задоволення, а вирок ВАКС – без змін», – інформує суд.
Нагадаємо, за версією обвинувачення, 2 листопада 2015 року між «Миколаївоблтеплоенерго» та компанією «Укренергосервіс» було укладено 138 договорів підряду на виконання робіт зі встановлення приладів обліку теплової енергії в житлових будинках Миколаєва. При цьому 11 договорів укладені на виконання робіт за адресами, які Інвестпрограма-2015 не передбачала. Пізніше на підставі поданих Бородіним документів, які містять завідомо неправдиві відомості, з рахунків «Миколаївоблтеплоенерго» в Ощадбанку на рахунок «Укренергосервіс» в Укрсоцбанку були перераховані 7,12 млн грн, з яких 2,74 млн грн становлять суму завищення вартості теплових лічильників.
Після надходження коштів екс-директор «Миколаївоблтеплоенерго» дав вказівку директору «Укренергосервіс» перевести 2,74 млн грн на рахунок дочірнього підприємства «Компанія Укренергосервіс-М», співзасновником і директором якої на момент переведення був сам Бородін. Також наголошується, що зазначена сума була перерахована компанії «Укренергосервіс-М» як оплата за модульні плати в теплових лічильників, що насправді не були встановлені.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»