САП просить конфіскувати автівку посадовця ДМС в Одеській області

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура звернувся в суд з цивільним позовом до керівника одного з відділень міграційної служби на Одещині.
фото: pistonheads.com

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить конфіскувати в цивільному порядку автівку Mercedes-Benz G 400 d матері начальника одного з відділів Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області.

Про це повідомляє прес-служба САП.

За інформацією «Слово і діло», йдеться про начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ГУ ДМС України в Одеській області Андрія Морару.

«17 червня 2024 року прокурором САП заявлено позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими активів на суму 5,6 млн грн та стягнення їх в дохід держави (цивільна конфіскація), що формально належать матері, але фактично використовуються начальником одного з відділів Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області», – інформує орган.

Як встановлено прокурором САП, матір посадовця міграційної служби у 2023 році Mercedes-Benz G 400 dвартістю понад 5,6 млн грн, не маючи достатніх законних доходів для придбання та не маючи посвідчення водія. Водночас встановлено, що фактично указаною автівкою користувався посадовець та його близькі особи, тобто саме він міг вчиняти щодо цього активу дії тотожні праву розпорядження ним.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року прокурор САП на підставі матеріалів Нацагентства, а також доказів, зібраних НАБУ та САП, звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими активів ексзаступника начальника відділу одного з митних постів Одеської митниці Держмитслужби, а також стягнення з нього їх вартості – 2,83 млн грн.

На думку прокурора, експосадовець, не маючи достатніх законних доходів, у 2020 році через третю особу придбав квартиру і 2 машиномісця у історичному центрі Одеси. У подальшому третя особа подарувала ці об'єкти посадовцю. Антикорупційний суд цей позов задовольнив.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: