Робота над декларацією Саміту миру завершена – Кулеба

Читать на русском
Робота над спільною декларацією на Саміті миру вже завершена. Країни зможуть приєднатися до неї й після закінчення першого Саміту.
armyinform.com.ua

Робота над спільною декларацією на Саміті миру вже завершена. Країни зможуть приєднатися до неї й після закінчення першого Саміту.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в етері телемарафону.

Що відомо про Глобальний саміт миру: цілі та подальші крокиНа Саміт миру до Швейцарії запрошено понад 160 делегацій. Учасники розроблять спільний план на основі формули миру Зеленського, в якому запропонують рф конкретні кроки щодо припинення війни. Деталі – на інфографіці.

За його словами, робота над текстом декларації завершена, наприкінці Саміту президенти оголосять про схвалення резолюції.

«Вона буде відкрита до приєднання іншими країнами і після завершення Саміту», – заявив глава МЗС.

Кулеба додав, що декілька країн, представники яких не були присутні на Саміті, проходять внутрішній аналіз спільного комюніке і планують приєднатися до нього. Водночас міністр наголосив, що текст декларації збалансований, всі принципові позиції, на яких наполягала Україна, враховані.

Нагадаємо, 15 червня у Швейцарії почався Саміт миру щодо врегулювання війни в Україні. У заході беруть участь 101 країна та міжнародна організація з усіх континентів.

Журналісти Reuters раніше ознайомились з текстом і оприлюднили основні пункти проєкту підсумкової декларації Саміту миру.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: