ВАКС вкотре продовжив обов'язки ексзаступнику міністра економіки

Читать на русском
Антикорупційний суд знову підтримав прохання прокурора САП про продовження обов'язків колишньому заступнику глави Мінекономіки.
фото: forbes.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 10 серпня строк дії обов'язків, покладених колишнього заступника міністра економіки Олександра Грибана. НАБУ і САП підозрюють у його у зловживаннях на 33,7 млн грн.

Таке рішення 10 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визначив Грибану 939 400 грн застави. На нього також поклали наступні обов'язки: прибувати на першу вимогу; не відлучатись за межі України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти. Апеляційна палата ВАКС збільшила йому заставу до 2,7 млн грн, а перелік обов'язків залишила без змін. Прокурор САП вкотре просив продовжити дію обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Грибана – ред.), задовольнити. Продовжити підозрюваному (Грибана – ред.) на два місяці - до 10 серпня 2024 року, строк дії обов'язків», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру першому заступнику міністра агрополітики Тарасу Висоцькому і ексзаступнику міністра економіки Олександру Грибану. Висоцького підозрюють у причетності до зловживань на двох закупівлях макаронів у вигляді гуманітарної допомоги, які завдали 62,5 млн грн збитків. Грибану інкримінують лише один епізод – на 33,7 млн грн збитків.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: