САП скерувала до суду справу про збитки «Укрспирту»

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку закінчили досудове розслідування зверненням з обвинувальним актом до суду.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі про заволодіння понад 55 млн грн державного підприємства «Укрспирт».

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно 7 учасників злочинної схеми реалізації на ДП «Укрспирт» за завищеними цінами палива, яке використовувалось для виготовлення спирту, внаслідок чого державному підприємству завдано збитки на суму понад 55 млн грн», – інформує прокуратура.

За інформацією «Слово і діло», у справі обвинувачують: колишнього начальника управління комерційної політики «Укрспирту» Миколу Черхавого; експровідного менеджера відділу матеріально-технічного забезпечення комерційного управління «Укрспирту» Юлію Огороднік; колишнього начальника відділу матеріально-технічного забезпечення «Укрспирту» Володимира Ручку; керівника ТОВ «Вугілля Інвест» Олексія Демідова та його бухгалтерку Олену Дружкіну, а також колишнього власника і директора науково-виробничого підприємства «Аврора» Руслана Чернушенка.

Як відомо, Вищий антикорупційний суд узяв під варту бізнесмена Руслана Чернушенко з альтернативою 25 млн грн застави у цій справі. Ці кошти за нього внесли, і він вийшов із слідчого ізолятора.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру сімом особам у заволодінні понад 55 млн грн держпідприємства «Укрспирт». За даними слідства, у 2017-2020 роки ДП «Укрспирт» оголосило тендери на закупівлю такого палива. В них перемогли заздалегідь визначені приватні компанії. Вони поставили понад 20 тис. тонн палива за цінами, вищими від ринкових. Для створення видимості прозорості аукціону, підприємці забезпечили участь технічних учасників. Державному підприємству «Укрспирт» завдано збитків на суму понад 55 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: