Речник Сил оборони півдня Плетенчук оголосив, що йде з посади

Читать на русском
Плетенчук повідомив, що залишає свою посаду, яку він обіймав з квітня поточного року. Він повертається до виконання обов’язків речника ВМС України.
Суспільне

Очільник Центру стратегічних комунікацій та речник Сили оборони півдня Дмитро Плетенчук повідомив, що залишає свою посаду, яку він обіймав з квітня поточного року. Він повертається до виконання обов’язків речника ВМС України.

Про це Плетенчук повідомляє на сторінці у Facebook.

«Доповідаю: наразі моє відрядження до Сили оборони півдня України в якості очільника Центру стратегічних комунікацій та речника угрупування закінчено. Так було сплановано від початку. Прошу не шукати ніяких подвійних сенсів або «зрадоньки», - йдеться у повідомленні.

Згідно з його словами, він виконав свої функціональні обов’язки в якості «кризового менеджера» і повернувся на посаду речника ВМС.

Плетенчук також подякував керівництву і команді, а також нагадав що встиг зробити за 45 діб на посаді.

«177 етерів, 15 брифінгів, 19 інтерв'ю і кілька кадрових перестановок, зміна політики взаємодії та діалог — такими для мене були ці 45 діб», - підсумував він.

Як відомо, раніше змінився спікер Повітряних сил ЗСУ: замість Юрія Ігната було призначено Іллю Євлаша.

Нагадаємо, Наталію Гуменюк було звільнено з посади 19 квітня. До цього більше сотні представників ЗМІ звернулися до військового керівництва із закликом замінити Гуменюк «більш компетентною особою».

Однак згодом Гуменюк призначили заступницею начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: