Суд визначив заставу заступнику голови Рівненської облради

Читать на русском
Антикорупційний суд застосував запобіжний захід до підозрюваного заступника керівника органу місцевого самоврядування.
Сергій Свисталюкфото: rivnenews.com.ua

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід у вигляді застави розміром 500 тисяч гривень до заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка. НАБУ і САП підозрюють його в одержанні такої самої суми як неправомірну вигоду.

Таке рішення 5 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

В документі не вказується прізвище підозрюваного, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться саме про Свисталюка.

«Клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу у вигляді застави щодо підозрюваного (Свисталюка – ред.) – задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного (Свисталюка – ред.) запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 500 000 грн», – ідеться в рішенні.

На нього також поклали наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись за межі Рівненського району та міста Рівного Рівненської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб щодо обставин справи та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру заступнику голови Рівненської облради. За даними слідства, наприкінці 2021 року підприємець на електронному аукціоні придбав непрацюючий дитячий санаторій, який колись перебував у комунальній власності.

Заступник голови облради, дізнавшись, що покупець також хоче отримати у власність матеріальні цінності санаторію та землю під ним, пообіцяв сприяння. Йшлося про списання майна та ухвалення депутатами Рівненської облради рішення про продаж ділянки площею 5,4 га. За такі «послуги» посадовець у 2022-2023 роках отримав від підприємця неправомірну вигоду на загальну суму майже півмільйона грн.

Раніше Вищий антикорупційний суд продовжив розслідування справи колишнього керівника диспансеру у Рівному.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: