ВАКС окремо судитиме заступника голови Тернопільської ОВА, він мобілізований

Читать на русском
Антикорупційний суд виділив в окрему провадження матеріали стосовно мобілізованого заступника керівника обладміністрації.
фото: te.20minut.ua

Вищий антикорупційний суд виділив в окреме провадження матеріали стосовно першого заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука і зупинив слухання обвинувального акту, оскільки він перебуває на військовій службі.

Таке рішення 28 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Захисник Дем'янчука просив суд зупинити слухання його справи у зв'язку з мобілізацією. На даний момент обвинувачений є військовослужбовцем і обіймає посаду начальника групи цивільно-військового співробітництва штабу управління військової частини.

«Клопотання захисника задовольнити. Зупинити судове провадження з розгляду кримінального провадження стосовно (Дем'янчука – ред.), який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 КК України. Виділити в окреме провадження матеріали в частині обвинувачення (Дем'янчука – ред.)», – йдеться в рішенні.

Раніше ВАКС продовжив нічний домашній арешт колишньому голові Тернопільської облради.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем'янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: