ВАКС призначив до розгляду справу про дитсадок під Києвом

Читать на русском
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням п'ятьох осіб у розкраданні коштів.
фото: travels.in.ua

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті кримінальне провадження за обвинуваченням п'ятьох осіб у заволодінні коштами під час будівництва дитячого садочку в Гатному Київської області.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«23 травня 2024 року за результатами підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС призначила до розгляду по суті справу стосовно 5 осіб, серед яких колишні посадовці органів місцевого самоврядування та керівники приватного товариства, які обвинувачуються у розкраданні понад 27 млн грн при будівництві дошкільного закладу освіти у передмісті Києва. Засідання по суті призначено на 5 червня 2024 року», – інформує орган.

За інформацією «Слово і діло», у справі обвинувачують колишнього Гатненського сільського голову Броніслава Корицького, ексголовного бухгалтера сільради Аліну Півкач, директора ТОВ «Альянс ДС» Олександра Протаса та двох екскерівників ТОВ «Проектно-будівельний альянс» Сергія Мирного та В'ячеслав Панька.

Як відомо, ВАКС продовжував арешт колишнього Гатненського сільського голови Київської області Броніслава Корицького, але зменшив йому заставу до 2,68 млн грн. Ці кошти внесли і підозрюваний вийшов з-під варти.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справи про заволодіння коштами на будівництві дитсадку під Києвом. Слідство встановило, що наприкінці 2017 року директор ТОВ «Альянс ДС» Протас та голова сільради Корицький вирішили заволодіти коштами бюджету місцевої громади. Корупційну схему реалізували під приводом будівництва дитячого садка, якого потребувала громада.

У лютому 2018 року сільська рада оголосила відкриті торги з будівництва дошкільного закладу на 280 місць, перемогу в яких здобуло наперед визначене ТОВ «Проектно-будівельний альянс». За умовами тендеру, ТОВ «Проектно-будівельний альянс» мало збудувати заклад та ввести його в експлуатацію до кінця 2018 року. Натомість, переможець торгів і посадовці сільради заволоділи понад 27,3 млн грн під час будівництва дитсадку, який і досі недобудований.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: