Ірландія скоротить виплати для біженців з України

Читать на русском
Влада Ірландії ухвалила рішення скоротити соціальні виплати українським біженцям, які проживають у місцях, що фінансуються державою, і в центрах для прибулих.
Фото: УНІАН

Влада Ірландії ухвалила рішення скоротити соціальні виплати українським біженцям, які проживають у місцях, що фінансуються державою, і в центрах для прибулих.

Про це повідомляє Reuters.

Війна в Україні: як змінювалася кількість біженців, які планують повернутись додомуКількість біженців, які планують повернутися до України, зменшилась. Докладніше – на інфографіці.

Ірландія зменшить виплати до 38,8 євро із 220 євро після аналогічного скорочення для нових біженців з України, які прибули до країни протягом останніх місяців.

Міністр фінансів Майкл МакГрат уточнив, що зміни торкнуться близько третини з 86 000 осіб, які втекли від російського вторгнення та залишилися в Ірландії.

Зазначається також, що Ірландія має один із найвищих показників кількості українських біженців при власному населенні в 5,3 мільйона осіб, а скорочення соціальних виплат розкритикували організації, які підтримують біженців.

Нагадаємо, нещодавно в Кабміні повідомили, що представники України та Європейського Союзу домовилися про продовження статусу тимчасового захисту для українців, які знаходяться на території країн-членів блоку.

Більшість опитаних українських біженців у Німеччині, Польщі та Чехії повністю чи частково задоволені життям. Планує повернутися до України приблизно половина з них.

Раніше «Слово і діло» розповідало, в яких країнах планують скоротити допомогу українським біженцям.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: