Антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок меру Рені

Читать на русском
Антикорупційний суд визнав винуватими Ренійського міського голову та колишнього депутата місцевої ради у хабарництві.
фото: News of Reni

Вищий антикорупційний суд засудив до 9 років колонії міського голову Рені Одеської області Ігоря Плєхова та до 10 років колишнього депутата Ренійської міської ради Івана Пойдолова за одержання 50 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

В органі не вказують прізвища обвинувачених, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться саме про них.

«17 квітня колегія суддів ВАКС визнала винуватими Ренійського міського голову Ізмаїльського району Одеської області та колишнього депутата місцевої ради. Їх визнали винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Обвинуваченим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 та 10 років, відповідно, з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади на строк 3 роки, з конфіскацією всього належного їм майна», – інформує суд.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений протягом 30 днів до Апеляційної палати ВАКС.

Як відомо, Пойдолова судили заочно, оскільки він переховується від суду. ВАКС стягнув внесену за нього заставу в дохід держави.

Нагадаємо, ВАКС призначив до розгляду по суті цю справу. За версією обвинувачення, депутат Ренійської міськради Іван Пойдолов, який одночасно обіймає посаду голови постійної комісії, що займається, зокрема, земельними питаннями, діючи за попередньою змовою з міським головою Ігорем Плеховим отримав частину неправомірної вигоди в сумі 50 тис. дол. від громадянина за забезпечення передання йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Загальна сума неправомірної вигоди, про надання якої прохали посадовці, становила 100 тис. дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: