ВАКС продовжив розслідування справи посадовця податкової Харківщини

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку ще чотири місяці будуть розслідувати справу одного з посадовців податкової регіону.
фото: kh.tax.gov.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 16 серпня строк розслідування справи за підозрою начальниці відділу Головного управляння Державної податкової служби України в Харківській області Тетяни Горбань в одержанні 55 тисяч доларів неправомірної вигоди та підбурюванні до надання хабаря в 150 тис. дол.

Таке рішення 10 квітня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання - задовольнити. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою (Тетяни Горбань – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України, до шести місяців, тобто до 16 серпня 2024 року», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Горбань на два місяці. Альтернативою їй визначили 7 млн грн застави. Ці кошти внесли і підозрюваного вийшла з-під варти. На неї поклали наступні обов'язки: прибувати за вимогою; не відлучатись за межі України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи, а також утримуватися під спілкування з низкою осіб.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали посадовця ГУ ДПС у Харківській області за підозрою в одержанні 55 тисяч доларів неправомірної вигоди. За версією слідства, податківиця підбурила представника приватної компанії надати цю суму начальнику ГУ ДПС Харківщини, аби той ухвалив рішення про виключення фірми з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості, а також про реєстрацію зупинених податкових накладних цього ТОВ.

Крім того, упродовж січня-лютого 2024 року податківиця висловила прохання надати їй неправомірну вигоду у сумі 150 тис. дол. за вчинення дій в інтересах низки товариств, зокрема під час проведення підпорядкованим їй відділом перевірки щодо правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: