Антикорупційний суд продовжив обов'язки ексзаступнику міністра економіки

Читать на русском
Антикорупційний суд вчергове підтримав прохання прокурора САП про продовження обов'язків колишньому заступнику глави Мінекономіки.
фото: censor.net

Вищий антикорупційний суд продовжив до 10 червня строк дії обов'язків, покладених колишнього заступника міністра економіки Олександра Грибана. НАБУ і САП підозрюють у його у зловживаннях на 33,7 млн грн.

Таке рішення 10 квітня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визначив Грибану 939 400 грн застави. На нього також поклали наступні обов'язки: прибувати на першу вимогу; не відлучатись за межі України без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти. Апеляційна палата ВАКС збільшила йому заставу до 2,7 млн грн, а перелік обов'язків залишила без змін. Прокурор САП знову просив продовжити дію обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Олександра Грибана – ред.), – задовольнити частково. Продовжити підозрюваному на два місяці - до 10 червня 2024 року, строк дії обов'язків», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру першому заступнику міністра агрополітики Тарасу Висоцькому і ексзаступнику міністра економіки Олександру Грибану. Висоцького підозрюють у причетності до зловживань на двох закупівлях макаронів у вигляді гуманітарної допомоги, які завдали 62,5 млн грн збитків. Грибану інкримінують лише один епізод – на 33,7 млн грн збитків.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: