НАБУ розслідує ймовірне заволодіння коштами державіапідприємства «Україна»

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку проводять розслідування фактів імовірного заволодіння коштів одного з держпідприємств.
фото: kyiv24.news

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують факт імовірного заволодіння коштами Державного авіаційного підприємства «Україна» під час сплати страхування повітряних суден у ПрАТ «Українська пожежно-страхова компанія».

Про це йдеться в рішеннях Вищого антикорупційного суду, повідомляє «Слово і діло».

У межах цієї справи детективи НАБУ і прокурори САП досліджують можливе заволодіння коштами ДАП «Україна» під час сплати платежів за страхування літака Ан-74ТК-300Д і гелікоптера Мі-8МТВ-1 на суму майже 7 млн грн. Як встановило слідство, договір про страхування літака Ан-74 діяв до 19 квітня 2021 року та не продовжений на 2022 рік, але сплата за страхування була здійснена 31 січня 2022 року. Те саме стосується і страхування гелікоптера Мі-8, договір на який завершив дію 19 грудня 2021 року. Ревізією Державної аудиторської служби встановлено збитки ДАП «Україна» в сумі 11,74 млн грн.

Детективи НАБУ провели обшук за місцем проживання голови правління ПрАТ «УПСК» Наталії Воробєй і члена правління компанії Олександра Лініченка, а також генерального директора ДАП «Україна» Анатолія Мазуренка. У них були вилучені мобільні телефони, на яких були листування з приводу обставин справи. Телефони визнані речовими доказами і на них накладено арешт.

Нагадаємо, НАБУ розслідує ймовірне заволодіння засобами структур Національної академії аграрних наук. Також орган розслідує закупівлю дроту Харківською облдержадміністрацією.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: