Заступникам голови Тернопільської ОВА знову продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження дії запобіжного заходу, застосованого до підозрюваних.
фото: te.20minut.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 21 квітня строк дії обов'язків, покладених на першого заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Гайдука.

Такі рішення 21 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Дем'янчука з альтернативою 805 200 грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП вкотре просив продовжити дію цих обов'язків.

«Клопотання задовольнити. Продовжити на два місяці строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Дем'янчука – ред.), на підставі ч.5 ст.194 КПК України. Визначити термін дії обов`язків, покладених на підозрюваного, до 21.04.2024 включно», – йдеться в рішенні.

Також суд до 21 квітня продовжив обов'язки Гайдуку. У нього крім цього переліку обов'язків ще й заборона покидати кордони Тернопільської, Львівської, Чернівецької та Хмельницької областей без дозволу.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем'янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: