«Зроблено в Україні»: з'явилося офіційне зображення торгової марки

Читать на русском
Усі вітчизняні підприємства зможуть використати офіційну марку Зроблено в Україні. Її затвердив Кабмін.
kmu.gov.ua

Уряд прийняв постанову про затвердження зображення торгової марки «Зроблено в Україні».

Про це повідомляє урядовий портал.

Два роки повномасштабної війни у цифрах: як подорожчало життя українцівЯк за два роки великої війни в Україні змінилися ціни, зарплати, вартість комунальних послуг, курс долара – на інфографіці.

Як зазначається, постановою від 23 лютого №197 затвердили зображення торгової марки «Зроблено в Україні» з метою популяризації товарів українського виробництва, сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника та підвищення рівня загальної поінформованості української спільноти про національного виробника.

Відповідно до постанови, Мінекономіки має забезпечити подання в установленому порядку заявки на державну реєстрацію торгової марки, розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі зображення.

Усі українські підприємства, незалежно від форми власності, зможуть використовувати торгову марку «Зроблено в Україні» безкоштовно.

Нагадаємо, 26 лютого президент Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні». Також Зеленський анонсував програму кешбеку за покупку українських товарів. Гроші надходитимуть на картку. Програма може запрацювати вже цього року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: