Апеляційна палата залишила відстороненим мера Сум від посади

Читать на русском
Апеляційна інстанція не побачила підстав для скасування рішення про відсторонення підозрюваного очільника міста від посади.
фото: Facebook

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила відстороненим Олександра Лисенка від посади міського голови Сум. НАБУ і САП підозрюють його в одержанні 2,13 млн грн неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як відомо, антикорупційний суд відсторонив Лисенка від посади. Сторона захисту подала скаргу на це рішення.

«9 жовтня мера міста Суми відсторонено від займаної посади строком на два місяці – до 9 грудня. 15 листопада Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення слідчого судді ВАКС про відсторонення мера міста Суми від займаної посади», – інформує САП.

Нагадаємо, НАБУ та САП повідомили про підозру мера Сум та директора департаменту міськради. За версією слідства, мер Сум Олександр Лисенко спільно з директором департаменту інфраструктури Олександром Журбою вимагали неправомірну вигоду за вирішення питання щодо встановлення виконавчим комітетом міськради для юридичної особи нового економічно обґрунтованого тарифу на поводження з побутовими відходами та нестворення штучних перешкод у провадженні господарської діяльності підприємством.

У листопаді 2022-го та жовтні 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди у розмірі 2 130 000 грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: