Росіяни в окупації вербують студентів для пропаганди – ЦНС

Читать на русском
Російські окупанти вимагають від вишів  на тимчасово окупованих територіях надати волонтерів для пропаганди.
sprotyv.mod.gov.ua

Російські окупанти вимагають від вишів на тимчасово окупованих територіях надати «волонтерів» для пропаганди.

Про це повідомляє Центр національного спротиву

Росіяни планують провести «Міжнародний молодіжний форум», в якому, за задумом, мають взяти участь так звані волонтери з тимчасово окупованих територій. Захід буде спрямований на посилення пропаганди та імітацію підтримки міжнародної спільноти політики режиму владіміра путіна напередодні «виборів» у рф.

У Центрі пишуть, що попередньо туди звезуть студентів з Північної Кореї, Китаю, Білорусі й інших лояльних до путінського режиму країн. Проте найбільша кількість учасників буде саме з рф, де росіяни вже готують масовку. А от в окупації центр з набору таких «волонтерів» відкрили у Мелітополі.

«Але звичайно що охочих небагато. Відтак окупаційна адміністрація поставила вимогу перед фейковими вищими навчальними закладами надати списки «волонтерів» в кращих традиціях кремля», – йдеться в повідомленні.

У дописі наголошують, що саме пропаганда є одним зі стовпів режиму путіна, адже направлена на дезорієнтації системи цінностей своєї жертви і є однією з головних причин війни.

Тим часом у Луганській області російські загарбники почали мобілізувати студентів денної форми навчання.

Також писали, що в області окупанти відкривають центри підготовки підлітків для фронту. Вчителі отримали наказ втягувати учнів у пропагандистські рухи.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал