Україна стала найбільшим імпортером німецької зброї – Spiegel

Читать на русском
Німеччина цього року схвалила експорт озброєння Україні на суму 3,3 млрд євро. Це робить Україну найбільшим покупцем, далі йдуть Угорщина та США.
rp-online.de

Німеччина за дев'ять місяців схвалила експорт озброєння на суму, яка перевищує вартість поставок за весь минулий рік – 8,76 млрд євро проти 8,35 млрд у 2022-му. Найбільшим покупцем зброї стала Україна.

Про це повідомляє Der Spiegel із посиланням на дані Міністерства економіки.

Продаж озброєння: які країни є найбільшими експортерами та імпортерамиЯкі країни є найбільшими експортерами озброєння у світі, кому його продають – на інфографіці.

Уряд Німеччини за три квартали цього року схвалив експорт військової техніки до України на суму 3,3 млрд євро – це робить нашу країну найбільшим отримувачем німецького експорту озброєнь.

Поставки на суму 8,76 млрд є другим за величиною показником в історії Німеччини: тільки в 2021 році ця цифра була ще вищою — 9,35 млрд євро.

Другим за величиною одержувачем німецької зброї з обсягом трохи більше мільярда євро є Угорщина, за нею слідують США із 467 млн євро.

«Постійна підтримка Німеччиною України в її самообороні проти агресивної війни росії, яка порушує міжнародне право, чітко відображена у розмірах схвалення експорту зброї», – пояснив держсекретар Міністерства економіки Свен Гігольд.

Вчора стало відомо, що Німеччина передала ЗСУ чергову партію військової техніки та боєприпасів.

Нагадаємо, за даними SIPRI, Україна минулого року стала третім за величиною імпортером основних озброєнь.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: