Депутат з Дніпропетровщини оскаржив цивільну конфіскацію майна

Читать на русском
Апеляційна інстанція отримала скаргу представника криворізького депутата на рішення про визнання необґрунтованим його активу.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розгляне скаргу депутата Криворізької районної ради Дніпропетровської області Григорія Рябікіна на рішення про цивільну конфіскацію половини автомобілю вартістю 3,62 млн грн.

Таке рішення 6 вересня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визнав необґрунтованим частину активу депутата, а саме 54,17% транспортного засобу марки MERCEDES-BENZ моделі S 450 4 MATIC 2021 року випуску загальною вартістю 3 617 388,02 грн, що дорівнює 1 959 817,69 грн. Саме 1,96 млн грн і було стягнуто з Рябікіна у дохід держави. Його представник подав скаргу на це рішення.

«Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника відповідача (Григорія Рябікіна – ред.) на рішення Вищого антикорупційного суду від 10 липня 2023 року. Встановити до 21 вересня 2023 року включно строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу, який повинен відповідати вимогам ст. 360 ЦПК України, із доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, САП подала позов до депутата Криворізької райради Дніпропетровщини Григорія Рябікіна. На думку прокурора, депутат придбав автомобіль Mercesed-Benz S450 4matic 2021 року випуску вартістю 3,62 млн грн. Разом з цим, за твердженням позивача, Рябікін, набуваючи актив у вигляді автомобіля, не володів разом з дружиною достатніми коштами для його набуття. Тому САП просила конфіскувати 2,2 млн грн, яких не вистачало подружжю для купівлі авто.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: