Суд продовжив обов'язки помічниці нардепки Марченко

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрювану.
Людмила Марченкофото: УНИАН

Вищий антикорупційний суд продовжив до 6 листопада строк дії обов'язків, покладених на помічницю народної депутатки від фракції «Слуги народу» Людмили Марченко Анастасію Колесник.

Таке рішення 6 вересня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, суд застосував до помічниці Марченко запобіжний захід у вигляді 53 680 грн застави з обов'язками. Колесник зобов'язана: прибувати за першою вимогою; не відлучатись із Тернопільської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив продовжити дію цих обов'язків.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрювану (Анастасію Колесник – ред.) у кримінальному провадженні, – задовольнити. Продовжити підозрюваній на два місяці, тобто до 6 листопада 2023 року строк дії обов'язків, покладених на неї ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 13 липня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру у зловживанні впливом нардепці Людмила Марченко та її помічниці Анастасії Колесник. За версією слідства, депутат спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити отримання дозволу на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до інформаційної системи «Шлях».

У подальшому співучасниками організовано надіслання звернення благодійної організації до однієї з районних військових адміністрацій, на підставі чого ОВА прийнято рішення про надання дозволу вказаному громадянину на проїзд як волонтера через державний кордон України з метою перевезення гуманітарного вантажу на територію України.

Після одержання дозволу помічниця нардепа зустрілась з громадянином та отримала від нього другу частину обумовлених коштів - 2 800 доларів. Загалом було задокументовано одержання 5300 дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: