Декриміналізація порнографії: законопроект з'явився на сайті ВР

Читать на русском
У парламенті зареєстрували законопроект про декриміналізацію порнографії. Його передано на розгляд керівництву ВР.
Фото Слово і діло

У Верховній раді зареєстрували законопроект про зміни до Кримінального кодексу України щодо забезпечення свободи від втручання у приватне життя людини.

Про це повідомив один із ініціаторів законопроекту, нардеп Ярослав Железняк у Telegram у п'ятницю, 18 серпня.

У Раді підготували законопроєкт про декриміналізацію порнографіїВ Україні хочуть легалізувати порнографію – відповідний законопроєкт уже підготували у парламенті.

«Цей день настав. Законопроект про декриміналізацію порно зареєстрований у Раді. №9623», – написав Железняк.

За його словами, серед авторів законопроекту – 25 нардепів. Як зазначається, документ передано на розгляд керівництву парламенту.

Законопроектом передбачено, що кримінальна відповідальність залишиться виключно за: порнографію без згоди (порнопомста, deep fake); екстремальне порно (насильство, зоо-, некрофілія); порно з дітьми й у дітей - щодо цього відповідальність хочуть посилити.

Також автори законопроекту вважають за потрібне посилити кримінальну відповідальність за примус до участі у розробці порнографії.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що у Раді підготували законопроект про декриміналізацію порнографії.

Рік тому на сайті президента було зареєстровано петицію з проханням легалізувати еротику та порнографію на території України. Вона набрала 25 тисяч голосів, але поки що президент не дав своєї відповіді.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: