НАБУ викликає на допит ексзаступника Труханова

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку викликають на проведення слідчих дій колишнього заступника Одеського міського голови.
Михайло Кучукфото: odessa.comments.ua

Національне антикорупційне бюро викликало на допит колишнього заступника міського голови Одеси Михайла Кучука, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди від злочинної організації бізнесменів Бориса Кауфмана та Алекса Боруховича (раніше Олександр Грановський).

Відповідні повістки оприлюднені на сайті НАБУ, повідомляє «Слово і діло».

«Повістка про виклик Кучука Михайла Ілліча. Вам необхідно прибути 11.08.2023 року о 10:00 до НАБУ для допиту, проведення інших слідчих (розшукових) та процесуальних дій під час досудового розслідування у кримінальному провадженні в якості підозрюваного», – йдеться в документі.

Також Кучука одразу викликали й на допит, який запланований 14 серпня о 10:00.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року НАБУ і САП затримали бізнесменів Кауфмана і Грановського. За версією слідства, восени 2021 року, після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації, що спеціалізувалася на корупційних схемах незаконного вибуття майна з комунальної власності Одеси, на її місті з'явилася нова.

Ця організація взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом. Задля безперебійності реалізації поставлених цілей організатори налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, про що свідчать докази, здобуті НАБУ і САП під час розслідування.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: