У Міноборони анонсували масштабні перестановки серед керівного складу військкоматів

Читать на русском
Міністерство оборони має намір до кінця року замінити третину керівників військкоматів на ветеранів з бойовим досвідом. Такими планами поділився заступник голови Міноборони Олександр Павлюк.
Фото: liga.net

Міністерство оборони має намір до кінця року замінити третину керівників військкоматів на ветеранів з бойовим досвідом.

Такими планами поділився заступник голови Міноборони Олександр Павлюк у ефірі телемарафону.

Зеленський рекомендував Залужному відправляти воєнкомів на фронт – голова МіноборониМіністр оборони розповів про рекомендацію Зеленського Залужному – відправляти воєнкомів на фронт, а на їхнє місце призначати військових, які отримали поранення.

За його словами, на керівні посади хочуть призначати військових, які не можуть продовжувати службу через поранення.

«Це дуже важливе питання та виклик: чому ТЦК очолюють люди, які не воювали та не мають бойового досвіду? Над цим питанням ми також попрацювали та запропонували: до кінця року 30% керівного складу потрібно замінити людьми, які воювали», – сказав Павлюк.

Генерал зазначив, що робота у цьому напрямі вже ведеться. Так, роти охорони військкоматів вже на 50-70% складаються з ветеранів, які воювали та мають поранення.

«Наразі ми підійшли до етапу заміни керівного складу. Головне – не зірвати процес мобілізації, тому що це основне», – резюмував Павлюк.

Варто зазначити, що в Україні продовжуються перевірки військкоматів, вже оголошено понад 20 підозр.

Контроль за ТЦК посилили після скандалу з одеським військком Євгеном Борисовим та нерухомістю його родини в Іспанії. В даний він заарештований.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: