Британські розвідники розповіли, чи має рф резерви для утримання Бахмута

Читать на русском
Російські окупанти потерпають від низького бойового духу й навряд чи мають резерви, щоб утримувати Бахмут.
novynarnia.com

Російські окупанти потерпають від низького бойового духу й навряд чи мають резерви, щоб утримувати Бахмут.

Про це повідомляє британська розвідка.

Після затишшя у червні протягом останніх семи днів Бахмут знову став місцем одних із найзапекліших боїв на фронті. Українські сили продовжують успішні наступальні дії в районі міста.

«Українські сили досягли стабільних успіхів як на півночі, так і на півдні міста, яке контролює росія. Російські військові, швидше за все, борються з поганим моральним станом, поєднанням різнорідних підрозділів і обмеженою здатністю знаходити та вражати українську артилерію», – вважають розвідники.

Вони також додають, що російське керівництво майже напевно вважає політично неприйнятним поступитися Бахмутом, який має символічну вагу як одне з небагатьох здобутків росії за останні 12 місяців. Проте дуже ймовірно, що в загарбників небагато додаткових резервів, які можна було б виділити для утримання міста.

Нагадаємо, 7 липня підрозділи ЗСУ досягли тактично значущих успіхів у районі Бахмута Донецької області. Також вони продовжили контрнаступ щонайменше на трьох інших ділянках фронту.

Водночас російські окупаційні війська на Бахмутському напрямку почали застосовувати хімічну зброю проти українських воїнів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал