Голова Тернопільської облради ліг у лікарню прямо перед судом про відсторонення

Читать на русском
Антикорупційний суд відклав судове засідання у зв'язку із захворюванням очільника Тернопільської облради.
фото: Facebook

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко потрапив до лікарні напередодні розгляду клопотання про його відсторонення від посади. Засідання довелося відкласти.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили співрозмовники в органах правопорядку.

Засідання мало відбутися сьогодні, 7 липня. Однак сторона захисту клопотала про відкладення суду у зв'язку з потраплянням Головка на стаціонарне лікування до одного з комунальних закладів охорони здоров'я Тернополя. Суд відклад засідання на 13 липня.

Нагадаємо, 26 червня НАБУ і САП затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: