САП скерувала до суду справу про реконструкцію площі в Миколаєві

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох посадовців Миколаївської міськради.
Сергій Коренєв

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі про заволодіння 27 млн грн коштів під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«За матеріалами досудового розслідування НАБУ прокурор САП скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням чинних та колишніх посадовців Миколаївської міської ради у заволодінні 27 млн грн коштів під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві», – інформує прокуратура.

Серед обвинувачених: заступник Миколаївського міського голови; колишній перший заступник директора одного з департаментів Миколаївської міської ради, 6 директорів приватних компаній, один із яких є чинним депутатом Одеської міськради, а також засновник приватної компанії. За інформацією «Слово і діло», йдеться про віцемера Миколаєва Сергія Коренєва, колишнього першого заступника директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Олександра Брижатого; власника ТОВ «Імперія води України» Ігоря Великого; директорку «БВК «Пік-Буд», депутатку Одеської міської ради від «Довіряй ділам» Марину Лозовенко та ще п'ятьох осіб.

Нагадаємо, НАБУ затримало віцемера Миколаєва Коренєва на кордоні з Угорщиною. Також затримали депутатку Одеської міськради Лозовенко, першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Олександра Брижатого і ще одного керівника приватної компанії. Пізніше антикорупційні органи повідомили їм про підозру. Крім того, НАБУ викликало на допит мера Миколаєва Олександра Сєнкевича.

Як встановило слідство, в 2019 році департамент Миколаївської міськради оголосив тендер на виконання робіт з реконструкції Соборної площі. Як встановило слідство, заступник Миколаївського голови і перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із шістьома особами – директорами приватних компаній, забезпечили перемогу у тендері одного наперед визначеної компанії БВК «Пік-Буд», яка і виконала роботи.

Однак, як засвідчила експертиза, роботи проведено за завищеними цінами, в результаті чого завдано понад 26,8 млн грн збитків місцевій громаді. У січні 2022 року слідство у справі завершили.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал